تبادل زمینه‌های همکاری تبریز و استانبول در حوزه محیط زیست‌ شهری

در دیدار شهردار تبریز با رییس‌خدمات شهری استانبول تاکید شد
تبادل زمینه‌های همکاری تبریز و استانبول در حوزه محیط زیست‌ شهری

شهردار تبریز در دیدار با رییس خدمات شهری استانبول بر بهره‌گیری از تجارب ترکیه و به خصوص شهر استانبول در حوزه‌های زیست‌محیطی تاکید کرد.

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، صادق نجفی در دیدار با رئیس خدمات شهری و محیط‌ زیست شهرداری استانبول، اظهار کرد: حرکت‌های موثری که شهرداری تبریز امروز، با حمایت شورای اسلامی شهر، در توسعه ناوگان حمل‌‌و‌نقل عمومی شروع کرده، قطعا در آینده محیط زیست این شهر تاثیرگذار بود و بهره‌گیری از تجارب ترکیه و به خصوص شهر استانبول در حوزه‌های زیست‌محیطی، به شتاب بیشتر این حرکت‌ها خواهد انجامید.

وی ادامه داد: در این زمینه هم‌اکنون شهرداری تبریز، در خصوص مباحث فنی و مهندسی خطوط مختلف قطار شهری، با برخی گروه‌های صنعتی ترکیه همکاری دارد.

نجفی با اشاره به اقدامات موثر مدیریت شهری تبریز در حوزه پسماند و دفن زباله، گفت: این اقدامات می‌تواند در تعامل موثر با دستاوردهای استانبول در سایر زمینه‌های خدماتی از قبیل دفع آب‌های سطحی و بازیافت، باشد.

مصطفی طاهماز، رئیس خدمات شهری و محیط‌زیست شهرداری استانبول نیز در این دیدار با تقدیر از مهمان‌نوازی شهردار تبریز گفت: شهر تبریز فعالیت‌های موثری را در حوزه خدمات و محیط‌زیست‌شهری پیگیری می‌کند و  تمیزی و پاکیزگی شهر، نشان‌دهنده همین موضوع است.

وی در پایان تاکید کرد: تعامل طرفین، می‌تواند به تقویت زمینه‌های خدمات شهری منجر شود.

تاريخ آخرين ويرايش پنج شنبه, 07 خرداد 1394 16:16

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

Designed and implemented by: TAK™ Design © 2018