همدردی هواداران فنرباغچه ترکیه با طرفداران تراکتورسازی

اتفاقی که برای تراکتورسازی در تبریز افتاد قبلا بلایش سر فنرباغچه در ترکیه آمده بود.

به نقل از بولتن نیوز، تیم تراکتورسازی دچار همان اتفاقی شد که سال ها پیش تیم فنرباغچه ترکیه آن را تجربه کرده بود.

اتفاق عجیبی که در تبریز رخ داد و باعث شد کادر فنی و هواداران تراکتورسازی به تصور قهرمانی جشن شادی برگزار کنند و پس از آگاهی از نتیجه با عصبانیت از ورزشگاه خارج شوند مسبوق به سابقه است.


در سال 2010 و در جریان هفته آخر لیگ ترکیه همین اتفاق برای تیم فنرباغچه و هواداران این تیم رخ داده بود. در آن سال تیم فنرباغچه در حالی مقابل تیم ترابوزان اسپور قرار گرفته بود که برای قهرمانی نیاز به یک برد داشت.در مقابل اگر این تیم بازی را مساوی می کرد و در بازی همزمان رقیبش  تیم بورسا اسپور هم مقابل بشیکتاش به تساوی می رسید بازهم این تیم فنرباغچه بود که قهرمان می شد.

در دقایق پایانی در ورزشگاه فنرباغچه اعلام شد بازی تیم های بورسااسپور و بشیکتاش با نتیجه مساوی یک بر یک به پایان رسیده،با توجه به نتیجه مساوی یک بر یک تیم های فنرباغچه و ترابوزان،هواداران فنرباغچه شروع کردند به جشن و پایکوبی و بازیکنان این تیم هم در ورزشگاه دور افتخار زدند اما هنوز چند دقیقه ای نگذشته بود که خبر واقعی اعلام شد و با پیروزی دو بر یک تیم بورسا اسپور،جشن فنر باغچه به خشونت کشید.

این اتفاق دقیقا همانی است که دیروز در تبریز رخ داد و اعلام یک نتیجه اشتباه باعث شد شب باشکوه فوتبال ایران به شبی تلخ بدل شود.

تاريخ آخرين ويرايش جمعه, 08 خرداد 1394 13:13

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

© 2018 تمامی حقوق وبسایت متعلق به ترکیه پرتال می باشد