خطا
  • The page you are trying to access does not exist.
یکشنبه, 23 اسفند 1394 22:35

امیدواریم بر میزان دوستی و برادری ما با ایران افزوده شود

رئیس شورای کسب و کار ترکیه - ایران اعلام كرد امیدواریم با برداشته شدن تحریم‌ها علیه ایران ديگر مانعی بر سر راه رسیدن حجم تبادل اقتصادی تركيه و ایران به ۳۰ میلیارد دلار نماند

 

 

يلگين آیگول، رئیس شورای کسب و کار ترکیه - ایران طی سخنانی در نشست فعالان این شوری در اتاق بازرگانی شهر ترابزون واقع در شمال شرق ترکیه، هدف نشست را ارزیابی بازارهای جدید و راه‌کارهای توسعه روابط اقتصادی بین دو کشور عنوان کرد.

آیگول با اشاره به اینکه پس از لغو همه تحریم‌ها علیه ایران، به ویژه پس از تاریخ ۱۶ ژانویه، سرمایگذاران اروپایی با هیات‌های ۳۰۰ - ۴۰۰ نفری خود به تهران سفر کردند و هیات ترک نیز با ریاست احمد داووداوغلو، نخست‌وزیر ترکیه از ایران دیدار کرد و با نتایج مثبت برگشت٬ افزود:" امیدواریم که هیچ مانعی در رسیدن به هدف ۳۰ میلیارد دلار تبادل اقتصادی میان دو کشور وجود نداشته باشد و بر میزان دوستی و برادری ما با ایران افزوده شود".

رضا کامی، رئیس شورای کسب و کار ایران - ترکیه با بیان اینکه فعالان اقتصادی دو کشور در نشست مذکور موارد زیادی از جمله توسعه روابط خارجی و اقتصادی میان طرفین را به صورت ویژه بررسی کردند، اظهار داشت: "ما به عنوان فعالان اقتصادی برای تحکیم روابط دوستی و برادری، اقتصادی و تجاری میان کشورهایمان باید نقش خود را ایفا کنیم. با تلاش و همکاری‌ها می‌توان سطح روابط دو کشور را بالا برد".

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

طراحی سئو ، بازاریابی اینترنت ، شرکت تجارت الکترونیک پویا سامانه ونک www.pouyaweb.net