عمارت باشکوه گوزل محل برگزاری مراسم ازدواج صاحبش خواهد شد

عمارت باشکوه گوزل محل برگزاری مراسم ازدواج صاحبش خواهد شد عمارت باشکوه گوزل محل برگزاری مراسم ازدواج صاحبش خواهد شد عمارت باشکوه گوزل محل برگزاری مراسم ازدواج صاحبش خواهد شد

می دانیم که لوکیشن بسیاری از سریال ها و مجموعه های مختلف موردتوجه قرار می گیرد و خبرساز است. یکی از این سریال ها مجموعه گوزل بود که در مورد لوکیشن اصلی آن در اخبار گذشته اطلاعاتی داده شد. عمارت ادیب افندی که سال هاست متعلق به خانواده منگنه جی اوغلو است به دست همسر سابق مورات منگنه جی اوغلو یعنی ابرو منگنه جی اوغلو که یک معمار است دیزاین شده بود.

این بنا که ارزش آن حدود 75 میلیون دلار است برای فیلمبرداری با قیمت 50 هزار دلار در ماه به شرکت تولید گوزل اجاره داده شده است. اما صاحب این منزل زیبا به زودی تغییر خواهد کرد. در اخبار آمده بود که این عمارت از یکی از با پرستیژترین و شیک ترین خانم های استانبول یعنی ابرو منگنه جی اوغلو اجاره شده است. اما طبق اخبار جدید ابرو از همسرش جدا شد و این منزل را ترک کرد. به همین دلیل همسر آینده مورات منگنه جی اوغلو صاحب جدید این منزل خواهد شد. این منزل باشکوه به زودی محل برگزاری مراسم ازدواج مورات منگنه جی اوغلو و همسر آینده اش خواهد بود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

© 2018 تمامی حقوق وبسایت متعلق به ترکیه پرتال می باشد