چهارشنبه, 06 فروردين 1393 23:07

مزایای ثبت شرکت در ترکیه چیست ؟

ثبت شرکت در ترکیه ثبت شرکت در ترکیه

مزایایثبت شرکت در ترکیه چیست ؟

 ترکیه در تحریم ها علیه ایران شرکت نکرده است و بر اساس تفاهم نامه های منعقده میان دو کشور ایران و ترکیه قرار است تا حجم مبادلات بازرگانی میان دو کشور به صورت انفجاری از چند میلیارد دلار در سال 2010 به سی میلیارد دلار در سال تا سال 2015 میلادی افزایش یابد .


به نظر میرسد با توجه به اوضاع منطقه به ویژه در حوزه خلیج فارس شرایط عینی برای تبدیل ترکیه و جمهوری اسلامی ایران به عنوان بزرگترین شرکای  تجاری یکدیگر فراهم شده است .

مضافا این که هر دو کشور از امتیازات خاصی در جهت تبدیل به قدرت های برتر اقتصادی برخوردارند که در صورت استفاده از ظرفیت های متقابل میتوانند مکمل اقتصادی بسیار موثری برای یکدیگر باشند .

عوامل فوق باعث شده اند تا بسیاری از فعالان اقتصادی دو کشور ترجیح دهند تا از طریق حضور مستقیم در بازار اقتصادی کشور مقابل سهم بیشتری از تعاملات اقتصادی بین دو کشور را تصاحب نمایند . این امر بازار مناسبی نیز برای سودجویان فراهم ساخته است تا از عدم شناخت فعالان اقتصادی از شرایط ترکیه بهره برداری نمایند .

 


 در صورتی که قصد حضور فعال و مستمر و نزدیک در  بازار اقتصادی ترکیه را دارید توصیه میشود یک شرکت با هویت ترک با مالکیت صد در صدی خودتان در کشور ترکیه ثبت نمائید . 

دفتر ترکیه پرتال در ایران بخش جداگانه ای را جهت ثبت شرکت در ترکیه برای متقاضیان حضور در بازار اقتصادی ترکیه در دفتر تهران ایجاد نموده است . 

تاريخ آخرين ويرايش جمعه, 07 خرداد 1395 13:33

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

Designed and implemented by: TAK™ Design © 2018