خطا
  • The page you are trying to access does not exist.
چهارشنبه, 28 تیر 1396 14:13

آیا سرمایه گذار خارجی میتواند کارمندان خود را در ترکیه به کار گیرد؟

آیا سرمایه گذار خارجی میتواند کارمندان خود را در ترکیه به کار گیرد؟ آیا سرمایه گذار خارجی میتواند کارمندان خود را در ترکیه به کار گیرد؟ آیا سرمایه گذار خارجی میتواند کارمندان خود را در ترکیه به کار گیرد؟

مطابق ماده 3 قانون سرمایه گذاری مستقیم ترکیه، شرکت های خارجی که به صورت عمده در ترکیه سرمایه گذاری می کنند، برای کارکنان کلیدی آن ها بدون رعایت تشریفات معمول، اجازه کار صادر می گردد. دقت گردد که در این مورد دو نکته خیلی مهم است. اول اینکه سرمایه گذاری باید عمده باشد و دوم اینکه تنها به کارکنان کلیدی سرمایه گذار بدون تشریفات اجازه کار اعطا می شود. در خصوص این نکته که کارکنان کلیدی چه کسانی هستند، آیین نامه این قانون مقرر داشته است که مدیران کل و مهندسان کل که ادامه کار شرکت منوط به حضور و فعالیت آن ها در ترکیه باشد، جزو کارکنان کلیدی محسوب می شوند
بقیه کارکنان نیز طبق روال عادی می توانند نسبت به درخواست اجازه کار اقدام کنند

تاريخ آخرين ويرايش دوشنبه, 02 مرداد 1396 13:42

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

طراحی سئو ، بازاریابی اینترنت ، شرکت تجارت الکترونیک پویا سامانه ونک www.pouyaweb.net