دو دانشجوی ترک از سوی شرکت تویتتر به سانفرانسیسکو دعوت شدند

دو دانشجوی ترک با یافتن خطا در برنامه سایتهای اجتماعی، به امریکا دعوت شدند

 

دو دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه "باغچه شهیر استانبول" که با نوشتن برنامه هایی، خطاهای سیستمی موجود در دو سایت اجتماعی مشهور جهان، تویتتر و پریسکوپ را از میان برده اند، به ایالات متحده امریکا دعوت شدند

.

"باتوحان کاتیرجی" و "جهان نعلبند" را "جک دورسی" رئیس موسس تویتتردعوت نمود.

دانشجویان ترک، در برنامه "Twitter flight" که روز ۲۱ اکتبر با شرکت رهبران صنایع و مهندسانی از چهارگوشه جهان و در مرکز این شرکت که در سانفرانسیسکو واقع شده است، تشکیل میگردد، شرکت خواهند نمود.

جهان نعلبند که دانشجوی سال اول رشته کامپیوتر میباشد، ضمن ابراز اینکه بزرگترین آرزویش براورده شده است، گفت: "فکر میکنم که این موفقیت را مدیون کار و پشتکار میباشم. من خطایی منطقی پیدا کردمو خطایی مرتبط با یافتن مخاطبان برای ارقام و بررسی پتانسیل این مخاطبین. در اصل نتیجه فعالیتی یک ساله میباشد."

باتوحان کاتیرجی دانشجوی سال دوم نیز خطایی امنیتی مرتبط با دستکاری در ترتیب دادن به کاربران پریسکوپ و همچنین خطایی در ارسال پیغام به دیگر کاربران یافته است. وی گفت: "این دو خطا برای آنها بسیار مهم بود و یک شبه آنها را تغییر دادند. افرادی که در برنامه "Twitter flight" شرکت میکند، افرادی مهم در سایتهای اجتماعی که کارهای مهمی انجام داده اند میباشند. به فعالیتهایمان ادامه خواهیم داد."

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

© 2018 تمامی حقوق وبسایت متعلق به ترکیه پرتال می باشد