خطا
  • The page you are trying to access does not exist.
یکشنبه, 17 مرداد 1395 00:00

کیفیت آموزشی دانشگاه های ترکیه

سیستم آموزش عالی ترکیه در دهه های اخیر از جهات کمی و کیفی به طرز چشم گیری توسعه یافته است. دانشگاه های ترکیه اکنون بازه غنی از انتخاب را پیش روی دانشجویان خارجی قرار می دهند.

کیفیت این سیستم در فهرستهای رتبه بندی بین المللی منعکس شده است. بر اساس رتبه بندی های The Times Higher Education BRICS و Emerging Economies 2014، ۷ دانشگاه ترکیه در فهرست ۱۰۰ دانشگاه برتر قرار دارند که از میان آنها سه دانشگاه در فهرست ۱۰ دانشگاه برتر بوده است. علاوه بر این در رتبه بندی (QS) در بریتانیا، ۹ دانشگاه ترکیه در میان ۸۰۰ دانشگاه برتر جهان و ۱۹ دانشگاه ترکیه در رتبه بندی که توسط موسسه انفورماتیک METU به عمل آمده در ردیف ۱۰۰۰ دانشگاه برتر دنیا جای گرفته اند.

دانشگاه های ترکیه سطح بالایی از کیفیت تحصیل را ارائه می دهند و قسمتی از فضای آموزشی اروپا هستند. تعداد دانشگاه هایی که در آنها دوره ها به زبان انگلیسی تدریس میشود رو به افزایش است این دوره ها شامل رشته های پزشکی، مهندسی، علوم انسانی، بازرگانی و مالی می شود. ترکیه از سال ۲۰۰۱ بخشی از Bologna Process و همچنین عضو بسیاری از پلت فرم های مختلف بین المللی است و این بدین معناست که اولا تمامی دانشجویان می توانند تحصیلات خود را در دیگر کشورها بر مبنای ECTS (European Credit Transfer System) (سیستم اروپایی انتقال اعتبار) ادامه دهند و ثانیا دانشجویان میتوانند مدرک خود را که در کشورهای دیگر شناخته شده است اخذ نمایند.

جهت اطلاعات بیشتر و بررسی رتبه بندی علمی دانشگاه ها می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید:

http://www.topuniversities.com

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره یا ثبت نام در دوره های YOS و SAT با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

22056160 - 22057108 - 021-22654601-3

تاريخ آخرين ويرايش یکشنبه, 17 مرداد 1395 12:54

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

طراحی سئو ، بازاریابی اینترنت ، شرکت تجارت الکترونیک پویا سامانه ونک www.pouyaweb.net