معرفی هتل پانراما هیل

هتل پانراما هیل  یک هتل 5 ستاره در قلب شهر زیبای کوش آداسی است که با ساختمان و فضای مدرن سرویس های متنوع و فوق العاده ای را به میهمانان خود ارائه می کند. این هتل در مرکز طبیعت سبز و زیبای کوش آداسی و تقریبا چسبیده به دریا می باشد که ساحل اختصاصی آن نیز دارای ویژگی های خاص و منحصر به فرد می باشد .

امکانات هتل نظیر سالن و زمین ورزشی ، سرویس اتاق ، ماساژ ، اینترنت رایگان ، اجاره اتوموبیل و دها سرویس دیگه هتل  با کیفیت و به بهترین نحو ارائه خواهند شد . شاید با توجه به درجه بندی صحیحتر هتل های کوش اداسی می توان دریافت که درجه این هتل نیز مطابق با شان و شخصیت آن می باشد

هتل پانراما هیل با بیش از 70 اتاق دارای فضای ساختمانی فوق العاد بزرگ و دارای سه نوع اتاق سویت ، یک تخته و دو تخته می باشد که در ضلع های شمالی و جنوبی با دید مستقیم به دریا یا باغ (فضای سبز) قرار گرفته اند.

 

90% از میهمانان سابق این هتل تماماً با رضایت راجب به این هتل صحبت کردند . یکی از مواردی که روی آن تاکید شده بود برخورد خوب کارکنان هتل با میهمانان بود اما در عین حال به نظر می رسد عدم دانستن زبان انگلیسی برای برخی از میهمانان سوتفاهم ایجاد کرده باشد ولی در کل اکثر نظرات از برخورد خوب کارکنان هتل احساسی مثبت داشتند . همچنین فضای داخلی ساختمان و اتاق ها از دیگر مواردی بود که در اکثر نظرات دیده میشد. شاید تنها نکته منفی که می توان به آن اشاره کرد تنوع غذاهای ارائه شده در هتل باشد . به طور مثال صبحانه های آن هر روز به یک شکل خواهد بود و به نظر می رسید که این با سلیقه و روحیه برخی از میهمانان مغایرت داشت .

تاريخ آخرين ويرايش پنج شنبه, 16 مرداد 1393 16:10

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

© 2018 تمامی حقوق وبسایت متعلق به ترکیه پرتال می باشد