تور آنکارا

 

جزئیات تور آنکارا

تور آنکارا در نوروز 93 با نرخ ویژه (3 شب و 4 روز)

 

آرتین رایا  ( سفرهای آرمانی ) مجری مستقیم تور ترکیه : استانبول , آنتالیا , کوش آداسی , بدروم , مارماریس , آنکارا , اسپارتا و تورهای ترکیبی ترکیه .

 

تور آنکارا

 

 

خدمات:

              بلیط رفت و برگشت با پرواز ایران ایر-ترانسفرفرودگاهی-صبحانه به تعداد شب های اقامت-راهنمای فارسی زبان
•             پرواز چارتر و غیرقابل کنسل میباشد.
•             هزینهINFمبلغ 110.000 تومان میباشد.
•             چنانچه مسافر زودتر از موعد مقرراز هتل خارج گردد.بابت شب های باقیمانده مبلغی استرداد نمیشود.
•             حداقل اعتبار پاسپورت 6ماه و مسئولیت کنترل پاسپورت و هر گونه ممنوعیت خروج از کشور بعهده مسافر میباشد.


انواع تخت در هتل
انواع تخت‌های موجود در اتاق‌های هتل در جدول انواع تخت آورده شده است لیکن در‌اینجا لازم است مسافرین با تخت اضافه و تخت بچه بیشتر آشنا گردند.
 
 
اکسترابدExtra Bed – تختخواب تاشو:
چون تعداد بعضی از خانواده‌ها زیاد و بیش از تعداد تختخواب‌های اتاق است. ناچار استفاده از تخت اضافی خواهد بود. تختخوابهای اضافی را اکسترابد می نامند.‌ این تختها در طبقات هتل وجود دارد و بر اساس فرمی‌ که رسپشن به خانه‌داری می‌دهد، در اختیار اتاق‌ها گذاشته می‌شود.‌این تخت‌ها از نوع تاشو می‌باشند و علت‌ این‌که بایستی طی صدور فرمی‌تحویل شود‌ این است که بابت تخت اضافی، وجه اضافی از مسافر دریافت می‌شود. که به حساب اتاق منظور می‌گردد. از‌این فرم نسخه‌ای نیز به کشیر (صندوق) می‌رود تا وجه تخت اضافی به حساب اتاق نوشته شود.
 
تختخواب بچه:

مسافرینی که بچه همراه می‌آورند، معمولاً نیاز به تختخواب بچه دارند، زیرا تختخوابهای مسافرین برای بچه مناسب نیست و احتمال دارد بچه از روی تختهای معمولی و مخصوص بزرگسالان به زمین‌ بیافتد.‌این نوع تختها هم طی فرمی‌که قبلاً اشاره شد به اتاق، اضافه می‌شود و وجه اضافی نیز به حساب منظور می‌گردد. تختخواب بچه، رو تشکی مشمع نیز دارد که مانع از رسیدن رطوبت از بچه به تشک می‌شود.

تاريخ آخرين ويرايش چهارشنبه, 14 اسفند 1392 19:21

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

© 2018 تمامی حقوق وبسایت متعلق به ترکیه پرتال می باشد