اخذ اقامت در ترکیه از طریق ثبت شرکت

شرکت هاي ايراني در شرايط اعمال محدوديت هاي مالي و بازرگاني به مشکلات زیادی برخورد می کنند . پس اشخاصی که به عنوان بخش خصوصی قصد ثبت شرکت در ترکیه را دارد باید راهکارهایی پیدا کنند تا با کمترین ضررهای مالی و بازرگانی در تجارت بین المللی شان مواجه شوند . يکي از راه کارهايي که مي توان اتخاذ کرد انجام فعاليت هاي تجاري از يکي از کشورهاي اروپايي بدون حضور فيزيکي می باشد .

 


کشور ترکيه به سرعت در حال تبديل شدن به شاهراه تجاري منطقه است. اين کشور که پلي بين شرق و غرب محسوب مي شود در دهه هاي گذشته مشوقهاي بسيار قابل توجهي براي جذب سرمايه گذاري خارجي عرضه کرده است.
شما مي توانيد با ثبت شرکت در ترکیه از فرصتهاي تجاري ارزشمندي برخوردار شده و به سرعت وارد عرصه تجارت بين الملل شويد.
شما ميتوانيد با ثبت شرکت در ترکیه و سرمايه گذاري در ترکيه هم صاحب اقامت در ترکيه شده وهم اجازه کار در تركيه دريافت کنيد و با داشتن اقامت تركيه و اجازه کار در تركيه ميتوانيد از امتيازأت بسياري مانند :خريد املاک و آپارتمان در تركيه .خريد اتومبيل بدون(پرداخت ماليات و حق گمرکي در تركيه ،حق درخواست ويزا از کليه سفارتخانه ها در ترکيه وامتيازات ديگري که براي جذب سرمايه خارجي ،ازطرف دولت ترکيه به شما تعلق خواهد گرفت ، برخوردار شويد و پس از 5 سال براي هموطنان درخواست پاسپورت ترکيه نموده و پس از آن شهروند ترک شويد.

تاريخ آخرين ويرايش شنبه, 10 اسفند 1392 12:20

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

Designed and implemented by: TAK™ Design © 2018