اولین توافق بیمه ای ایران با ترکیه

سرپرست تیم مذاکره کنندگاه تامین اجتماعی جمهوری اسلامی ایران از آخرین دور مذاکرات توافق‌نامه بین تامین اجتماعی ایران و کشور ترکیه برای حمایت‌های بیمه‌ای اتباع ایرانی در کشور ترکیه و اتباع ترکیه در کشور ایران خبر داد.

به نقل از خبرگزاری فارس هدایت‌الله ادیب‌نیا درباره توافقنامه تامین اجتماعی جمهوری اسلامی ایران با تامین اجتماعی کشور ترکیه اظهار داشت: پنجمین دوره و آخرین دوره مذاکرات توافقنامه بیمه‌ای تامین اجتماعی ایران با تامین اجتماعی ترکیه از روز گذشته در شهر تبریز آغاز و تا جمعه این هفته ادامه دارد.

وی ادامه داد: بر اساس این توافقنامه اتباع دو کشور می‌توانند از حمایت‌های بیمه‌ای و تجمیع سوابق بیمه‌ای خود استفاده کنند.

ادیب‌نیا افزود: بر اساس مذاکرات صورت گرفته بیمه شده‌های تامین اجتماعی ایران در ترکیه و یا بیمه شدگان ترکیه که در ایران فعالیت می‌کنند می‌توانند سوابق بیمه‌ای خود را تجمیع کنند.

سرپرست تیم مذاکره کنندگان تامین اجتماعی ایران گفت: ترکیه تاکنون این توافقنامه را با ۲۵ کشور به امضاء رسانده است و ایران نخستین بار است که چنین توافقی را به امضاء می‌رساند.

وی خاطر نشان کرد: اعضای تیم مذاکره کنندگان ایران آقایان قربانعلی، صدرالهی،‌نصیری، کریمی،‌محمدی،‌مداحیان، احمدی و خانم رضایی است و در این مذاکرات نیز سرپرست تیم مذاکره کننده ترکیه نیز قائم مقام تامین اجتماعی آن کشور است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

پرسش و پاسخ اقامت

از طریق اجاره منزل اقامت توریستی یکسال قابل تمدید میتواننید بگیرید

درخواست مشاوره

نام (*)

نام خود را صحیح وارد کنید
ایمیل (*)

ایمیلخود را صحیح وارد کنید
شماره تلگرام یا واتس آپ

Invalid Input
سوال (*)

Invalid InputInvalid Input© 2018 تمامی حقوق وبسایت متعلق به ترکیه پرتال می باشد