دوشنبه, 12 اسفند 1392 17:09

پیشنهاد کار آفرینی برای اقامت در ترکیه

 

در حال حاضر اگر چه می توانید با ویزاهای توریستی حداکثر تا60 روز که البته بستگی به شرکت هواپیمایی دارد به کشور ترکیه سفر کنید ولی هیچ گاه نمی توانید با دریافت ویزای توریستی در کشور ترکیه اشتغال پیدا کنید و برای کار در ترکیه اقدام نمایید و یا خانه ای و یا اتومبیلی خریداری کنید همچنین اخذ اقامت در ترکیه به صورت دائمی و دریافت پاسپورت ترکیه یکی از اهدافی است که می تواند برای اخذ اقامت ترکیه محسوب شود .قوانین اقامتی همواره در حال تغییر است با توجه به رشد مهاجرت از ایران به ترکیه و همچنین با توجه به این نکته که دولت ترکیه بستر امنی را برای زندگی و تجارت فراهم نموده است می توان پیش بینی نمود که مدت زیادی قوانین موجود باقی نخواهد بود و قوانین سخت تر خواهد شد. در صورتیکه شما اصالتا آذری زبان باشید می توانید از امتیازات ویژه ای که می تواند شامل تسریع در امور اقامت دائم نیز باشد برخوردار گردید. دومین مرحله جهت کسب اقامت کشور ترکیه فراهم آوردن شرایط اخذ اقامت در ترکیه است شاید بسیاری از افراد تصور نمایند همین که ویزا را دریافت نمایند می توانند اقامت  دائم کشور ترکیه را بدست آورند ولی این مطلب غیر واقعی است با توجه به قوانین اقامت ترکیه  جهت اخذ اقامت ترکیه شما بایستی حداقل مدت 3 سال برای اذری زبانان و پنج سال برای پارسی زبانان - بایستی  در ترکیه اقامت واقعی داشته باشید که بتواند متضمن دریافت اقامت دائم شما باشد.
چرا ما به شما پیشنهاد کار آفرینی را میدهیم:
 در ترکیه کلیه اتباع خارجی بدون نیاز به مشارکت شهروندان آن کشور میتوانند شرکت تأسیس کنند.
هزینه های تأسیس و نگهداری شرکت در ترکیه به مراتب پایینتر از بسیاری از کشورهای دیگر است. مالیاتی که به دولت میپردازید در قبال درآمدهای حاصله بوده و به پرداخت وجوه ثابت و بی مورد به عنوان مالیات بر درآمد مجبور نخواهید بود.
4-با تأسیس شرکت به شما اجازه اقامت یکساله داده میشود که در صورت فعال نگه داشتن شرکت، 5-2 سال پس از تأسیس میتوانید از ترکیه اقامت دائم بگیرید و از امتیازات کامل شهروندی استفاده کنید.
با ثبت شرکت میتوانید به نام شرکت ملک مسکونی و مستغلات خرید و فروش نمایید
اشخاصی که می خواهند بدون ثبت شرکت درترکیه فقط اقامت 6 ماهه با مجوز کاری و متعاقباً اقامت کاری دریافت نمایند بایستی مدارک ذیل جهت اقدام ارسال گردد:
 اسکن صفحات اصلی پاسپورت
عکس
پرداخت هزینه ویزا
تکمیل فرم قرارداد
یک سال بعد از زمان قانونی کار، کارفرمای اصلی در همان محل کار در صورت حسن وظیفه  شما می تواند آنرا به مدت سه سال  تمدید نمایند. در پایان دوره قانونی  سه ساله حرفه ای - کارفرما یان با اظهار رضایت از فعالیت کارجو مجوز دوره اقامت را تا شش سال تمدید نماید.این در حالیست که یک تبعه خارجی پس از ورود به ترکیه با اقدامات جدیدی در زندگی خود همچون ازدواج یا فرزندان تحت تکفل خود یا ثبت شرکت با اقامت بدون وقفه به مدت حداقل پنج سال  تابعیت ترکیه را نیز اخذ نماید.
اجازه کار دائم : حداقل در مجموع پس از شش سال کار قانونی برای خارجی ها، این اجازه صادر میگردد.
جهت اخذگذرنامه ترکیه بایستی اقامت دائم ترکیه را دارا باشید.

 

تاريخ آخرين ويرايش چهارشنبه, 14 اسفند 1392 10:21

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

پرسش و پاسخ اقامت

از طریق اجاره منزل اقامت توریستی یکسال قابل تمدید میتواننید بگیرید

درخواست مشاوره

نام (*)

نام خود را صحیح وارد کنید
ایمیل (*)

ایمیلخود را صحیح وارد کنید
شماره تلگرام یا واتس آپ

Invalid Input
سوال (*)

Invalid InputInvalid InputDesigned and implemented by: TAK™ Design © 2018