سه دلیل اصلی اقامت ترکیه برای مهاجران انگلیسی ،امریکایی وهلندی

سه دلیل اصلی اقامت ترکیه برای مهاجران انگلیسی ،امریکایی وهلندی سه دلیل اصلی اقامت ترکیه برای مهاجران انگلیسی ،امریکایی وهلندی سه دلیل اصلی اقامت ترکیه برای مهاجران انگلیسی ،امریکایی وهلندی

در طول سالهای گذشته یک روند افزایشی از مردم در حال حرکت جهت اقامت ترکیه بوجود آمده است. در این میان آمریکایی ها، انگلیسی ها و هلندی ها و بسیاری دیگر از کشورهای توسعه یافته نیز وجود دارند.در بررسی های انجام شده توسط جامعه شرح بین المللی، ترکیه مقام چهلم در کیفیت کلی زندگی  را دارد. این نتیجه از بینش مهاجران واقعی حاصل شده است.
طبیعتاً،محبوبترین شهرها برای مهاجران بزرگترین شهرها هستند:استانبول،آنکارا و ازمیر
دلیل اصلی برای اقامت ترکیه هزینه پایین زندگی است.مخصوصاً،در مقایسه با کشورهای مانند: انگلستان،آلمان و هلند،

ترکیه رشد اقتصادی پایداری در طول سالهای گذشته داشته است.با این حال، قیمت ها در همان سطح باقی مانده اند که این امر یک زندگی راحت و مقرون به صرفه را امکان پذیر کرده است. سه ملیت بالا برای  اقامت ترکیه آمریکایی ها،انگلیسی ها و هلندی ها هستند.طبیعتاً،  آمریکایی ها و انگلیسی ها میتوانند در جاهایی که بتوانند از زبان مادری خود استفاده کنند، شغل پیدا کنند. این شغل میتواند در زمینه آموزش،ترجمه و یا حتی نوشتن برای برخی از مجلات بین المللی باشد.
دومین دلیل برای  اقامت ترکیه ،آب و هوای بسیار زیبای آن است. و در واقع، یکی از بزرگترین محاسن ترکیه آب و هوای خوب آن است. میانگین دمای آن 27 درجه سانتیگراد در طول تابستان و4 درجه سانتیگراد در طول زمستان است.این باعث می شود که ترکیه را به مکانی جذاب برای افرادی که در کشورهای سرد زندگی میکنند، تبدیل کند.فقط جهت مقایسه، مردم بریتانیا 9 ماه از سال با آب و هوای بارانی مواجه هستند.
آخرین دلیل ولی نه کم اهمیت جهت اخذ  اقامت ترکیه ،غذاهای متنوع ترکی است. غذاهای ترکی در میان 10 غذاهای جذاب جهان است. به طور دقیقتر، سومین رتبه از نظر کیفیت و تنوع بعد از غذاهای فرانسوی و چینی را دارد. سه عنصر اساسی تشکیل دهنده آن، زندگی کوچ نشینی باستان(برخی از دستور های غذایی 5-6 قرن قدمت دارند.)، فضایی متشکل از گیاهان و جانوران مختلف که وسعتی بیش از 7منطقه جغرافیایی را دربر میگیرد و میراث از غذاهای سلطنتی است. این دلیلی ست بر اینکه چرا غذای ترکی هم معنی و مترادف هنر پخت و پز است.
غذای ترکی شبیه به غذای مدیترانه ای است. در درون آن شما میتوانید سنت مردم استپ که منجر به شیوه زندگی کوچ نشینی و تجارب فراوانی از مدیترانه ای دارد،بیابید.اساس غذای ترکیه ای خمیری است تهیه شده از آرد گندم برای نان سفید(اکمک)،پیده، سیمیت،مانتی و یوفکا. مواد متعددی که به اینها اضافه میکنند دلیل جذابیت،خوشمزگیشان است و ارزش امتحان کردن را دارد.
دلایل بسیار دیگری برای اینکه چرا اقامت ترکیه  انتخاب مهاجران است،وجود دارد.البته، بسته به هر فرد این دلایل میتوانند تا حدی متفاوت باشند،اما، اساس آنچه در مورد ترکیه بسیار ویژه است،باقی میماند. همچنین مناظر زیبای آن چیزی را عرضه و پیشنهاد میدهد که شبیه آن در دنیا وجود ندارد.
زمانی که به عنوان مهاجر برای  اقامت ترکیه و زندگی در ترکیه می آیید، یکی از مشکلات مهم یادگیری زبان است. بسیاری از مهاجران یادگیری زبان ترکی را اندکی سخت میبینند. با این حال، شما همیشه میتوانید مردمی را که میتوانند به زبان انگلیسی صحبت کنند و میخواهند به شما برای  اقامت ترکیه کمک کنند، بیابید

منبع.

تاريخ آخرين ويرايش شنبه, 16 مرداد 1395 14:16

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

پرسش و پاسخ اقامت

از طریق اجاره منزل اقامت توریستی یکسال قابل تمدید میتواننید بگیرید

درخواست مشاوره

نام (*)

نام خود را صحیح وارد کنید
ایمیل (*)

ایمیلخود را صحیح وارد کنید
شماره تلگرام یا واتس آپ

Invalid Input
سوال (*)

Invalid InputInvalid Input© 2018 تمامی حقوق وبسایت متعلق به ترکیه پرتال می باشد