از کجا و چگونه باید خط اینترنت بگیریم؟

از کجا و چگونه باید خط اینترنت بگیریم؟

 

خرید خط اینترنت در ترکیه
در ترکیه خط اینترنت از خط تلفن مجزا است یعنی شما برای اینترنت نیازی به داشتن خط تلفن ندارید.زمانی که ساختمانی ساخته شود شرکتهایی که خدمات اینترنت ارائه می دهند،زیرساخت که به ان altyapi گفته میشود را برای آن ساختمان نصب میکنند و هر زمان که یکی از اعضای ساختمان تقاضای اینترنت کند می ایند و انشعاب اینترنت را وصل میکنند.
دو شرکت اینترنت خانگی را ارائه میدهند: TTnet و Superonline. شما میتوانید به دفاتر TTnet که در همه جای ترکیه دفتر دارند،مراجعه کرده و خط اینترنت بگیرید و یا میتونانید با Superonline تماس بگیرید تا بیایند و اینترنت را وصل کنند. بهتر است از Superonline اینترنت بگیرید چون هم نیازی به مراجعه حضوری نیست و خودشان به خانه شما می آیند و هم سرعت و خدماتشان بیشتر است. وقتی اینترنت گرفتید دو حالت وجود دارد یا اشتراک یک ماهه میگیرید و هر ماه برای اینترنت هزیننه پرداخت میکنید که گران میشود و تقریبا هر ماه باید صد لیر بپردازید و مودم هم خودتان باید بخرید و یا با یکی از این دو شرکت برای یکسال یا دوسال قرارداد میبندید که این روش بهتر و معمولتر است چون هم مودم رایگان به شما میدهند و هم هزینه اینترنت مثلا 25 مگابایت با حجم دانلود نامحدود ماهیانه حدودا پنجاه شصت لیر میشود.
حال اگر اینترنت گرفتید و قصد عوض کردن خانه خود را داشتید باید با شرکتی که اینترنتتان را از آنها گرفته بودید تماس بگیرید و اعلام کنید که ادرستان عوض شده است،که از شرکت می آیند و اینترنت شما را انتقال داده و برای آدرس جدیدتان ادامه میدهند حتی اگر شهر خود را تغییر دهید با هم میتوناید از همان اشتراک استفاده کنید.
نکته دیگر اینکه برای قرارداد بستن و گرفتن خط اینترنت از TTnet،اقامت کشور ترکیه لازم است ولی Superonline نیازی به برگه اقامت شما ندارد.
در کل سرعت و کیفیت اینترنت در ترکیه خیلی خوب است ،حجمش نامحدود و قیمتش ارزانتر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق کانال تلگرام http://telegram.m/turkeyportal یا 00905314393384- 02122989763 با ما تماس بگیرید.

تاريخ آخرين ويرايش شنبه, 12 تیر 1395 12:28

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

پرسش و پاسخ اقامت

از طریق اجاره منزل اقامت توریستی یکسال قابل تمدید میتواننید بگیرید

درخواست مشاوره

نام (*)

نام خود را صحیح وارد کنید
ایمیل (*)

ایمیلخود را صحیح وارد کنید
شماره تلگرام یا واتس آپ

Invalid Input
سوال (*)

Invalid InputInvalid Input© 2018 تمامی حقوق وبسایت متعلق به ترکیه پرتال می باشد