سيم كارتهاي دائمي و غير دائمي، فرق و مزيت انها در ترکیه

سيم كارتهاي دائمي و غير دائمي، فرق و مزيت انها در ترکیه سيم كارتهاي دائمي و غير دائمي، فرق و مزيت انها در ترکیه سيم كارتهاي دائمي و غير دائمي، فرق و مزيت انها در ترکیه

سيم كارتهاي دائمي و غير دائمي، فرق و مزيت انها در ترکیه

سيم كارتهاي تركيه، به دو صورت دائمي ( فاتورالي  هات) و غير دائمي ( حاظر كارت ) توسط اپراتورهاي مختلف ارائه ميشوند. به خاطر حفظ مشتري، قيمت و محتويات بسته هاي  مختلف را طوري تنظيم و ارائه ميكنند كه به نوعي نميتوان گفت دائمي بهتر است يا ثابت.
در كل بر حسب تجربه عرض ميكنم، هر سال در تركيه يكي از اپراتورهاي اصلي با مقايسه با بقيه اوپراتورها، ارزانتر ميباشد و مقرون به صرفه اين است كه از ان اپراتور سيم كارت تهيه شود ، چه ثابت و چه دائمي

.
معمولا افراد غافل از اين هستند كه ميتوانند باحفظ شماره فعليشان و بدون هزينه فقط اپراتور خود راتغيير دهند ( البته به شرطي كه قرار دادي با اپراتور فعليشان نداشته باشند، كه دارندگان خطهاي غير دائمي تعهدي از اين قبيل ندارد )
مثال )
امسال نيز به نظر بنده، بهترين اپراتور تورك تلكام ميباشد( سال قبل هم اوِا بود )
يك كامپانياي جالب ترك تلكام ارايه كرده است كه پيشنهاد ميكنم از ان استفاده كنين. تا ١٣ ژانويه ميتوانيد رايگان و با حفظ شماره فعليتان از هر اپراتوري كه هستيد، صرفا اپراتور خط خود را به ترك تلكام تغيير دهيد و به مدت شش ماه هر ماه دو گيگ اينترنت دريافت كنين. اين پاكتها هم بر حسب مقدار دقيقه و اينترنت اصلي و اس ام اس قيمتهاي مختلفي دارند ولي ارزانتر از ديگر اپراتورها. مثال ٣ گيگ اينترنت، ٧٥٠ دقيقه، ١٠٠٠ اس ام اس بعلاوه ٢ گيگ اينترنت هديه ماهانه ٣٠ لير.
مجددا اين پاكتها با قيمت يكسان هم فاتورالي و هم غير دائمي دارند كه پيشنهاد بنده غير دايمي ميباشد. دليل: تمامي اپراتورها منتظر اين هستند كه از حد تعريف شده فاتورالي كمي بيشتر مصرف كنين تا چنان فيشي براتون صادر كنن كه ...  از طرفي فاتورالي معمولا تعهد دار است و مدت متعهد شده تان را بايد ماه به ماه پرداخت كنين و نوعي دست و بالتان بسته خواهد بود. و ديگر اينكه، در فاتورالي اگر بيش از مقدار تعرفه تان استفاده كنين نيازي به شارژ نيست و اين همون چيزي هست كه اپراتورها دوست دارند اتفاق بيافته و بيشتر از شما پول بگيرن.
اگر خواستين اپراتورتون رو تغيير بدين، با پاستون به شعباتش مراجعه كنين و كمتر از دو دقيقه كارتون تموم ميشه، سيم كارتتون كار خواهد كرد، شماره تون تغيير نخواهد كرد. تا ماكس ٦ روز ديگه صرفا اپراتور تغيير خواهد كرد و ان زمان كافيست سيم كارت جديد كه همان شماره قبلي است را در گوشيتان وارد كنين.
بابت مسائل و مشكل رجيستر و... خودتون مطالعه بفرمايين تا با تغيير اپراتور به هيچ مشكلي برنخورين.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

© 2018 تمامی حقوق وبسایت متعلق به ترکیه پرتال می باشد