هتل های استانبول از نگاه گردشگران

هتل های استانبول از نگاه گردشگران

 

هتل سابنا توپکاپی
3*

        هتل سابنا توپکاپی استانبول

        هتل سابنا توپکاپی استانبول2


"هتل خیلی بد،خدمات خیلی بد"
بدترین هتلی که تا به حال در 5 سفری که به استانبول داشته ام دیده و در آن مانده ام. حمام بسیار کوچک با تخلیه ضعیف آب و نداشتن خدمات تمیز کردن اتاق باعث شد که به مدیریت هتل بحث کنم! برخلاف بسیاری از هتل های دیگر در استانبول، صبحانه در زیرزمین وبا منوی بسیار بسیار بدی مانند نداشتن کره، سرو می شود!
اقامت در هتل: آگوست 2015 - سفر با خانواده
"آرام و تمیز"
ما 4شب در این هتل اقامت داشتیم.اتاق ها خوب و گرم بودند ولی حمام بسیار کوچک بود.صبحانه نه خوب بود نه بد و شامل شیر،چای، تخم مرغ،سوپ،برشتوک،کره،عسل و ... بود.ایستگاه تراموا بسیار نزدیک بود بنابراین ما میتوانستیم به راحتی به هر مکانی برویم. برای یک هتل 3ستاره خوب بود.
زمان اقامت در هتل: دسامبر 2014

هتل تمیز و آرام با کارکنان مهربان و دسترسی خوب"
هتل تمیز و آرام با کارکنان مهربان و دسترسی خوب به مونوریل و اتوبوس.ما از اقامت در این هتل سه ستاره لذت بردیم. صبحانه معمولی ولی با کیفیت خوب بود.شما میتوانید به راحتی به هر جایی که می خواهید بروید، مغازه های اطراف هتل عالی و ارزانند و رستوران ها واقعا خوب هستند.
زمان اقامت در هتل: سپتامبر 2014، سفر با خانواده


"این هتل باید 4ستاره می شد."
هتل در قسمت قدیمی شهر واقع شده است و حدوداً 3 دقیقه پیاده روی با مترو فاصله دارد برای رفتن به هرجا مثل مسجد سلطان احمد،ایاصوفیه و ...
اتاق بزرگ و تمیز بود و تمام امکانات ضروری را داشت. وای فای رایگان خوب کار میکرد.کارکنان پذیرش بسیار دوستانه و یاری دهنده بود که چون یک هتل با نام معروف یا بزرگ نیست،غیرمنتظره بود. پیدا کردن تاکسی فوق العاده آسان است چون یک ایستگاه تاکسی درست در آن طرف خیابان هست.
من قطعاً این هتل را توصیه می کنم.
زمان اقامت در هتل: جولای 2014


"فقط ، بد نیست...!"
من و سه تن از دوستانم به این هتل رفتیم و یک هفته در آنجا اقامت داشتیم، برخورد کارکنان دوستانه نبود، انگلیسی بلد نبودند، اتاق کوچک اما تمیز بود.فکر میکنم اتاق های طبقه های بالاتر بهتر است.بدترین قسمت آن صبحانه بود که در یک مکان کثیف سرو می شد. در اخر باید بگویم که من هیچوقت دوباره به این هتل نخواهم رفت."متوسط..."
من و همسرم به مدت 3 شب در هتل سابنا اقامت داشتیم. این هتل در نزدیکی ایستگاه تراموای پازارتکه است و من فکر می کنم این تنها مزیتش است.
اتاق ما خیلی کوچک بود و دو تخت تکنفره داشت.سفر ما به استانبول در اواخر فوریه بود در نتیجه هوا سرد بود. سیستم تهویه  و گرمایش اتاق به خوبی کار نمی کرد و پس از اعتراض ما در پذیرش،ان ها به ما فقط یک پتو دادند و ما مجبور شدیم با پالتو و جوراب بخوابیم.ما درخواست یک چاقو و بشقاب کردیم که متاسفانه نداشتند. آقای ضیا (پذیرش) انگلیسی صحبت می کرد که فرد بسیار مفیدی بود.
صبحانه برای یک هتل 3ستاره خوب بود اما رفتار کارکنان در سالن صبحانه مودبانه نبود.نهایتاً نسبت به قیمتش بد نیست.
زمان اقامت در هتل: فوریه 2014، سفر با همسر


"سابنا،توپکاپی"
1. این هتل نزدیک به ایستگاه اتوبوس و تراموا است، حدود 10 دقیقه پیاده روی از مترو فاصله دارد و و در این زمینه خوب است.
2. خدمتکاران اتاق را هر روز تمیز می کنند،اگر شما بخواهید و در این زمینه خوب هستند.
3. تهویه مطبوع اتاق به درستی کار نمی کند. اتاق ها سرد بودند و هیچ کس واقعا نمیخواست آن را تعمیر کند، شاید به دلیل قیمت بالای انرژی در ترکیه.
4. اندازه حمام و دستشویی بسیار کوچک بود.
5. رفتار کارکنان پذیرش به جز یکی، به نام ضیا، زیر نرمال بود، من از او تشکر میکنم.
6. ممکن است خدمتکاران بعضی از وسایل شما را بدون اجازه شما دست بزنند.
7. اموال با ارزش خود،مانند پاسپورت / پول در گاوصندوق هتل نگهدارید.
8. اتاقی به دور از آسانسورانتخاب کنید به دلیل سر و صدای آن.
هتل گرند ازتانیک

4*

    هتل گرند ازتانیک استانبول

   هتل گرند ازتانیک استانبول 2


"تجربه بد،هرگز دوباره آنجا را انتخاب نخواهم کرد"
مدیریت بد مشتری،خدمات ضعیف،وای فای منسوخ،طراحی قدیمی، روش غیرحرفه ای در برخورد با مشتری، شهرت بد در سراسر شهر،چراغ های خواب بسیار بد و وحشتناک هستند، سرویس بهداشتی منزجر کننده است و این هتل اصلا ارزش امتحان کردن را ندارد .


"متوسط"
چراغ ها کم نور هستند. نمی توانید صبحانه تان را باخودتان ببرید. کارکنان در زمان صبحانه زیاد دوستانه نیستند. کارکنان خدمات اتاق صمیمی و مفیدند.محل هتل خوب است. کمی گران است. استخر باید در طول ساعات بسته شدن تمیز میشد نه در ساعاتی که باز است.


"عالی"
من همیشه در هتل های 5ستاره اقامت میکنم و این اولین سفر من در یک هتل 4ستاره است و تجربه واقعا خوبی بود. این هتل با توجه به کیفیت خدماتش واقعا مانند یک هتل 5ستاره است. کارکنان،مکان،صبحانه،کمک کارکنان، برخورد صمیمانه ... من میتوانم باز هم برای شما بگویم ولی باید به پروازم برسم. اگر شما به دنبال یک هتل با قیمت خوب و یک اقامت عالی هستید، گرند ازتانیک بهترین انتخاب است.
زمان اقامت در هتل: آگوست 2016، سفر کاری


"بدترین هتل تا حالا"
من در 5 آگوست 2016 آنجا بودم. کارمند پذیرش بسیار بی ادب بود. اتاق بد بود و بوی خیلی بدی داشت. توالت درست کار نمی کرد و حمام افتضاح بود. در مجموع اگر شما برای دیدن استانبول برنامه ریزی کرده اید، هرگز این هتل را انتخاب نکنید.(البته اگر بتوانید نام آن را هتل بگذارید.)
زمان اقامت در هتل: آگوست 2016، سفر با دوستان"فقط محل خوب بود."

5 شب در انجا بودیم؛
محل:
ما عاشق محل هتل بودیم که در نزدیکی میدان تکسیم بود. محله خوبی بود؛ شما تعداد زیادی هتل و رستوران در اطراف را میبینید.
شما با ایستگاه مترو میدان تقسیم 5 دقیقه فاصله دارید.
چند صرافی و سوپر مارکت در اطراف وجود دارند.

صبحانه:
خوب بود. انواع پنیر و نان موجود بود.اما تمیز کردن ظروف مناسب نبود.شما میتوانید لکه و گرد و خاک در برخی از ظروف ببینید. یک روز صبح که من پایم را بر روی زمین سالن صبحانه گذاشتم متوجه شدم که چسبناک بود.

منظره اتاق:
بعضی اتاقها منظره و ویوی بدی به ساختمان های متروکه با شرایط نامناسب دارند.(مثل اتاق ما)

سرویس اتاق:
یکی از کارکنان به سرعت برای تعویض سردوشی (که به خوبی کار نمیکرد) و تعویض لامپ چشمک زن فرستاده شد.(نباید قبل از آمدن مهمان این کارها را انجام میدادند؟)
فنجان ها را خوب نشسته بودند و شما میتوانستید لکه ها را به وضوح بر روی آنها ببینید.
بعد از یک یا دو روز آنها تعداد حوله ها را کاهش دادند و برای روز آخر شامپوی جدیدی قرار داده نشد.
فکر نمیکنم یخچال و یخدان به اندازه کافی سرد بودند.

صدا:
شما می توانید صدای همسایه ها را  زمانی که می خندید یا با صدای بلند صحبت می کردند،بشنوید.

مسئول پذیرش:
آقا و خانمی که می توانستند انگلیسی را به خوبی صحبت کنند، مهربان بودند و برای پیدا کردن مکانها به ما کمک کردند.

وای فای:
شما اینترنت با سرعت بالا به صورت رایگان دارید.

 


هتل ماتیات استانبول

4*

                هتل ماتیات استانبول

    هتل ماتیاته استانبول
 "خیابان بد"
قیمت هتل مناسب است ولی در یک خیابان بسیار باریک واقع شده است و منطقه پر است از مردم مست که شما احساس امنیت نم کنید شب با خانواده بیرون بروید.منظره دریا از رستوران طبقه ششم زیبا است ولی صبحانه پیشنهادی بسیار ضعیف است.
به جز یکی از کارکنان ،برخورد بقیه دوستانه و حمایتگرانه برای راهنمایی و کمک است.


نه بد و نه خوب"
محل سکونت: خوب برای حمل و نقل عمومی اما ضعیف برای خرید و گشت و گذار، یک محله قدیمی و کثیف.
هتل و لابی: متوسط اما به تازگی بازسازی و تمیز شده است. یک بالکن با منظره زیبایی از دریا در طبقه 6 برای صبحانه.
اتاق ها: تمیزند، شماره هایی که به 01،02،03 ختم می شوند، ویو و منظره ای ندارند(نمای خیابان)،اما نسبتاً بزرگ هستند.شماره هایی که به اعداد 08،09،10،11 ختم می شوند،نمای ساحل و دریا دارند و شماره هایی که پایان آنها 04،05،06،07  است،پنجره ندارند و کوچکند.
تخت زیبا و آرامش بخشند با ملحفه و پتو، A / C، آب گرم، چای ساز و یخچال خوب بودند.
صبحانه: نه بد نه خوب، ظروف پر اما همیشه یکسانند.
کارکنان: منشی شیفت صبح (دختر) بسیار دوستانه و مفید بود اما مرد شیفت شب بی ادب و خشن بود و ... من فکر می کنم او سل داشت  چرا که همیشه در حال سرفه بود، به جای کمک به مهمانان، مسئولیت های کارکنان را به مهمانان یاد می داد "این وظیفه من نیست، وظیفه او است" . و ...
دیگر کارکنان (خدمتکاران، کارکنان آشپزخانه) بد نبودند و اغلب خندانند.
وای فای: در همه جا خوب بود.هتل جومبالی پلازا

4*

          هتل جومبالی پلازا استانبول    هتل جومبالی پلازا 2


"سه ستاره؟"
 در طبقه هفتم با ارتفاع بلند باکنی  وجود دارد بدون هیچ نرده و حفاظی. حمام بوی بدی دارد. شبها در اتاق حشراتی دیده می شوند. درب حمام به سختی باز می شود. ظرفیت آسانسور کم است.

"کثیف"
کاملا کثیف ... برای خانواده خوب نیست ... به خصوص برای بچه ... بالشها وحشتناک بودند ... دور از میدان تقسیم و دسترسی دشوار ... حمام کوچک ... ویو کاملا وحشتناک ...  تعداد زیادی تعمیرات خودرو در اطراف هتل .... البته کارکنان هتل مفید بودند ...

"خیلی بد و کثیف"
من هرگز به ماندن دوباره  در آن هتل فکر نمی کنم. هتل یکی از بدترین هتلهایی است که من تا حالا در آن بوده ام. اتاق بوی فاضلاب میدهد و بیش از حد کثیف و قدیمی با ویوی بد است. محل هتل خطرناک است و قیمت برای این هتل بیش از حد بالا است، کیفیت آن در حد یک مهمانخانه ارزان است.


"تجربه بد بد"
من کارت شناساییم را در گاوصندوق هتل جا گذاشتم. وقتی به خانه برگشتم، ایمیلی برای آنها ارسال کردم و آنها پاسخ ندادند. من حتی به آنها تلفن زدم، اما جواب آنها اصلا دوستانه نبود.
نکته منفی دیگر این بود که پس از چک کردن اتاق، به ما گفتند که باید برای آبی که از یخچال برداشته اید،پول پرداخت. اگر چه ما گفتیم که از آن استفاده نکردیم ولی آنها پول آب را از ما گرفتند و طوری رفتار کردند انگار که ما دروغگو هستیم.
زمان اقامت در هتل: می 2015، سفر با خانواده"آمیزه ای از احساسات"
مثبت
1- رفتار دوستانه کارکنان
2- صبحانه خوب هر چند خیلی متنوع نیست.
3-امکان پیاده روی از میدان تقسیم.
4-وای فای رایگان هر چند سیگنال به اندازه کافی قوی نیست.
5- قیمت اتاق بسیار مناسب است.

منفی
1- واقع شده  در یک خیابان پر سر و صدا با تعداد زیادی تعمیرگاه در اطراف و سر و صدای زیادی در طول روز
2- اتاق های بسیار کوچک
3-  توالت های بسیار باریک
4- تمام کانال های تلویزیون تنها کانالهای ترکیه هستند. آی هتل واقعا برای گردشگران است؟
5- کارکنان نظافت باید توجه بیشتری داشته باشند. من قبل از تحویل اتاق ،شلوار یک خانم را در یکی از قفسه های بالایی پیدا کردم در حالی که دنبال یکی از وسایلم  میگشتم. اتاق 406 (شاید هنوز هم آنجا باشد.)

نکته اتاق: من در اتاق406 اقامت داشتم و بچه ها در 401 و هر دو بسیار کوچک هستند.401 حتی کوچکتر هم هست.
زمان اقامت در هتل: آوریل 2015، سفر با خانواده


"تجربه بسیار خوب"
تجربه بسیار خوب، تمیز، خدمتکاران خوب، همه چیز بسیار خوب بود، نزدیک به مترو، کمی  دور از تقسیم، اگر دوست دارید پیاده به آنجا بروید هم مشکلی نیست! از هر چیز در این مدت لذت ببرید...
زمان اقامت در هتل: ژانویه 2015، سفر با خانواده"هتل بسیار خوب"
این یک هتل بسیار خوب و جدید با فاصله کوتاه تا ایستگاه تاکسی به مرکز شهر است. بسیار نزدیک به ایستگاه مترو و یک مرکز خرید بزرگ است.کارکنان بسیار خوب و مفید هستند صبحانه فوق العاده یکی از بهترین ها در تعطیلات ما بود. اتاقها تمیز و گرم و نرم بودند.
اتاق با نمای جلو را انتخاب کنید.

زمان اقامت در هتل:نوامبر 2014، سفر با خانواده


تاريخ آخرين ويرايش پنج شنبه, 01 مهر 1395 20:53

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

© 2018 تمامی حقوق وبسایت متعلق به ترکیه پرتال می باشد