محبوب ترین مراکز ارزان خرید ترکیه

محبوب ترین مراکز آوت لت ترکیه محبوب ترین مراکز آوت لت ترکیه محبوب ترین مراکز آوت لت ترکیه

مراکز آوت لت (Outlet Centers)
اخیراً فروشگاههای آوت لت به مکان هایی برای خرید مقرون به صرفه تبدیل شده اند.ایده این نوع فروشگاهها در اصل از ایالات متحده آمریکا گرفته شده است. در حال حاضر تعداد زیادی از برندها محصولات خود را با قیمت پایین و ویژه آوت لت های خود تولید می کنند.
هیئت دوارانی از روزنامه حوریت، متشکل از علاقه مندان به خرید، ده آوت لت برتر از ترکیه را در مارس 2009 انتخاب کردند.


ViaPort
ViaPort Kurtköy دارای 146 فروشگاه است. فروشگاههای طلا و جواهر،چرم،ساعت،لوازم آشپزخانه و مبلمان در بخش بدستن   "bedesten" که شبیه کاپالیچارشی " Kapalıçarşı" است،واقع شده اند. تنها آوت لت های هلند،برند پوشاک بانوان NTS، Bandolera و Harvey Nichols در ویاپورت هستند.این مرکز هر روز بین ساعت 10صبح تا 10شب باز است.


Olivium
اولیویوم
مرکز خرید اولیویوم در زیتین بورنو استانبول است و شامل 136 فروشگاه از جمله Mango، Polo Garage، Mavi، Mudo، Damat، Diesel، Tommy Hilfiğer و Levi’s است. 19 رستوران،سالن سینما، سالن بولینگ و یک دیوار مصنوعی برای بالارفتن دارد.این مرکز همه روزه از ساعت 10 صبح تا 10 شب باز می باشد.


Optimum
اوپتیموم
مرکز آوت لت اوپتیمم 4 سال پیش به عنوان اولین مرکز آوت لت در آنکارا افتتاح شد. اوپتیمم استانبول در ینی ساحرا، در بزرگراه D-100  و در قسمت آناتولی واقع شده است. این مرکز دارای 163 فروشگاه،30 رستوران و یک زمین اسکیت روی یخ می باشد.
Replay، Diesel، Beymen، Vakko، Mango، Defacto، İpekyol، Mudo، MediaMarct و Koton تعدادی از برندهای موجود در این مرکز هستند. 70درصد محصولات سری آخر برندها هستند. این مرکز همه روزه از ساعت 10صبح تا 10 شب باز است.


Airport
آوت لت ایرپورت در منطقه لندرا کمپینگ (Londra Camping )در آتاکوی(Ataköy) استانبول ساخته شده است و دارای 116 فروشگاه می باشد. یک مکان سرگرمی برای بچه ها، سالن های سینما، یک زمین اسکیت یخی و یک سالن آمفی تئاتر از جمله امکانات این مرکز می باشند.برندهای معروفی از جمله Armani، Versace، Fred Perry، Vakko، Sara، İpekyol، Fabrika، Mudo، İGS، Beymen Business، Dufy، Kiğılı و So Chic  فروشگاه های آوت لت در این مرکز دارند.این مرکز خرید همه روزه از ساعت 10 صبح تا 10 شب باز است.


Kale
کاله  سال 2007 در گون گورن استانبول افتتاح شد و در سال 2008 به یک مرکز آوت لت تبدیل شد.این مرکز از 7بلوک و 8طبقه و 120فروشگاه تشکیل شده است. Benetton، Derimod، Adidas، Defacto، Nike و Flo تعدادی از برندهای موجود در این مرکز می باشند. برخی از واحدهای سرگرمی مانند اتومبیل های  gondol و dodgem را می توان در طبقه بالا پیدا کرد. این مرکز هر روز از ساعت 10 صبح تا 10 شب باز است.


Deposite
دیپوزیت در ایکی تلی استانبول واقع شده و از 110 فروشگاه،12 رستوران و یک سالن ورزشی تشکیل شده است. محصولات برندهایی مانند YKM، Mango، Beymen، Roman، Koton، Kiğılı، Teknosa، Tezken، Samsung، Boyner، Opmar Optik و LC Waikiki در این مرکز حراج فروش دارند. این مرکز هر روز از ساعت 10 صبح تا 10 شب باز است.


Armonipark
آرمونی پارک در سافاکوی استانبول واقع شده است و دارای 91 فروشگاه،21 رستوران،7 سالن سینما،یک منطقه بازی برای کودکان، یک زمین اسکیت روی یخ و یک سالن نمایش می باشد. Pierre Cardin، Atasay، İnci، Derimod، Fabrika، Nike،Veste، Teknosa، Carrefour، Flo، Tefalو Karaca را میتوان در بین فروشگاه های آرمونی پارک یافت. این مرکز هر روز از ساعت 10 صبح تا 10 شب باز است.


Deepo
دیپو بزرگترین مرکز آوت لت در منطقه مدیترانه است. این مرکز در نزدیکی فرودگاه آنتالیا واقع و در سال 2004 افتتاح شده است. این مرکز دارای 90 فروشگاه از جمله Boyner، Mudo Outlet، Teknosaو Park Bravo می باشد و دارای 16 رستوران است.این مرکز همچنیم دارای یک زمین اسکیت روی یخ می باشد.

İzmit Outlet Center
مرکز آوت لت ایزمیت
این مرکز در سال 1997 افتتاح شد و هر ساله میزبان 600000 بازدیدکننده است.45 فروشگاه و 200 برند از جمله Altınyıldız، Atasay، Bosch، Camper، Chanel، Derimod، Docker's، Mavi Jeans، Gucciو Vakkoدر این مرکز به فروش می روند. "جشنواره فروش" یکبار در سال اتفاق میفتد زمانی که حتی اجناس خیلی ارزانتر در مقابل فروشگاهها به فروش میروند. این مرکز هر روز از ساعت 10 صبح تا 10 شب و در تابستان تا ساعت 11 شب باز است.


Forum Outlet Ankara
مرکز آوت لت فروم
فروم آنکارا یکی از بزرگترین مراکز آوت لت در ترکیه است که در کچی اورن (Keçiören) واقع شده است. خیابانهای آن شبیه به خیابان های بیرون طراحی شده است.این مرکز 145 فروشگاه از Bauhaus تا Media Market، از Kipa تا  YKM Outlet،از Beymen Outlet (Etro, Chloe, Sergio Rossi, Prada Sport and Moschino) تا Intersport دارد. این مرکز همچنین دارای دیوار برای بالارفتن،باغ وحش کوچک می باشد و بین ساعات 10 صبح تا 10 شب باز است.

تاريخ آخرين ويرايش سه شنبه, 23 شهریور 1395 12:24

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

© 2018 تمامی حقوق وبسایت متعلق به ترکیه پرتال می باشد